• https://www.facebook.com/gozlukipi.tr
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905382215757
  • https://www.instagram.com/igozluk
  • https://www.youtube.com/channel/UC5IZ4t0-n93DBxEc8hE_iqQ
GÖZLÜK KUTULARI
LENS KUTULARI
Maske İpleri
BASKILI - ORG. BİLEKLİKLER
Meta Tag
google-site-verification: google8be4ef989a85c9f4.html

google-site-verification: googlefb445d70c63b50da.html

google-site-verification: google02788b77b26fce2a.html
Sipariş

Hakkımızda

      Günümüzde kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan takı ve mücevherin öyküsü insanlık tarihi kadar eskilere dayanıyor. Tarihte ilk takılar deniz kabukları ve hayvan dişlerinden yapılırken, dünyada gerçek anlamda ilk Takı ve kuyumculuk Mezopotamyada ortaya çıkarak yayılmış.

      Takılar, zamanla giysinin ayrılmaz bir parçası olmuş, Dünyevi değerler önem kazandıkça ve insanın yaşam tarzı zenginleştikçe, takının önemi de artmıştır.

      Gözlük İpi Gözlüklerinizin bir parçası olacak, sizlere farkındalık ve Asalet katacak

      Gözlük İpi 2012 yılında 4 Ortaklı olarak Ankarada kurulmuş, Optik sektörü  İş Güvenlik Firmaları, Turizm Firmaları, Yatch Klüpleri, Havacılık ve Paraşüt Spor aktivitileri, Tüm Hastane Fabrika ve Özel şirketlere yönelik Makreme ipi, İş Güvenlik ipleri, Sporcu Gözlük ipi, Neopren Gözlük ipi, Çocuk Gözlük ipleri, Suda Batmaz Gözlük ipleri, Boncuklu Gözlük ipleri, Boho Gözlük İpleri, Soho Gözlük İpleri, Etnik Gözlük İpleri ve Çok Değerli Taşlardan üretimini özel olarak işlediğimiz Gözlük İpleri İmalatı  ile Yurtiçi ve Yurtdışı tedarik firması olarak, daha iyi hizmet vermek amacı ile, Teknolojik gelişmeleri de, takip ederek en iyi malzemeden üretilen, Gözlük İpini müşterilerine en uygun fiyata pazarlamayı ilke edinmiştir.

      Gözlük İpi 1. Kalite Malzeme ile üretilmekte olup, Özellikle İş Güvenlik, Gözlük İpleri olmak üzere Optik ve Turizm Takı Sektöründe kısa zamanda önemli bir boşluğu doldurarak, Kaliteli Üretimi en uygun maliyetle Türkiye, AB ve Dünya Ülkelerine topdan olmak üzere, her alana yönelik Gözlük ipi üretimi yapmaktadır. Çalışanlarımızın çoğunluğunu Ev hanımları başta olmak üzere, gerçek anlamda ihtiyaç sahibi olan ailelere İstihdam sağlanmış ve Ülke ekonomisine katkıda bulunulmuştur. Firmamız en son trend marka,  model ve yeniliklerle sektörde farklı bir çizgide yer almaktadır.

Hedefimiz. Dünya Ülkelerine, Yerli 1. Sınıf Kaliteli Gözlük İpini en uygun fiyata İhracatını gerçekleştirmek Ülkemiz Ekonomisine İstihdam ve Katkı sağlamaktır.

Dünya'nın ipi elimizde.......
SİLME BEZLERİ
DİLLER - LANGUAGE